Studio Reformado 2Min Do Metro Fradique - P3003
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Spa en ontspanning Solarium | Vergaderfaciliteiten Zakencentrum |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Studio Reformado 2Min Do Metro Fradique - P3003 São Paulo villa bevindt zich binnen 5 minuten te voet van Pao de Acucar en biedt gemakkelijke toegang tot tal van toeristische plekken. Het vakantiehuis verwent gasten met een solarium, biedt uitzicht op de tuin en is op 7 km afstand van de Mercado Municipal de São Paulo gelegen.
De villa heeft een eersteklas locatie in de wijk Pinheiros, op een steenworp afstand van vervoersmogelijkheden, zoals metrostation Fradique Coutinho. Het Museum of Football ligt op 10 minuten met de auto van Studio Reformado 2Min Do Metro Fradique - P3003 villa, en het Memorial da América Latina is op rijafstand van 15 minuten gelegen. De woning is op 3 km van de gezinsvriendelijke het Planetarium Professor Aristóteles Orsini gelegen.
Restaurante Meaipe serveert Zuid-Amerikaanse gerechten en is op loopafstand van 5 minuten hiervandaan gelegen. Gasten kunnen deze villa met de auto in 20 minuten bereiken vanaf de luchthaven Congonhas.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
- Lift
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Solarium
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
- Boodschappenservice
- Zakencentrum
Kamervoorzieningen
- Terras
- Tuinmeubelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Congonhas van Studio Reformado 2Min Do Metro Fradique - P3003 villa?
Er is een 5 km afstand tussen Congonhas en Studio Reformado 2Min Do Metro Fradique - P3003 villa. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Studio Reformado 2Min Do Metro Fradique - P3003 villa te bezoeken?
Gasten van Studio Reformado 2Min Do Metro Fradique - P3003 villa kunnen eten in Restaurante Meaipe restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij het vakantiehuis?
Het vakantiehuis biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in de villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Studio Reformado 2Min Do Metro Fradique - P3003 villa?
Studio Reformado 2Min Do Metro Fradique - P3003 villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Studio Reformado 2Min Do Metro Fradique - P3003 villa?
Gasten die in Studio Reformado 2Min Do Metro Fradique - P3003 villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Mercado Municipal de São Paulo en het Museum of Football bereiken, die respectievelijk op 7 km van de accommodatie en op 2 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij dit vakantiehuis waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van dit vakantiehuis kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een solarium.